info@naturelbt.com
+ 90 212 628 87 35
Digital Signage Systems

Kurumsal Tv Sistemleri (Digital Signage) kurumlara özel yayın akışları hazırlayabilme kabiliyetine sahip hedef odaklı çalışabilen ve en ileri internet teknolojilerini kullanan yayın sistemidir. Sistem kurumsal iletişimden reklama kadar birçok farklı alanda, farklı sektörler için kullanılmaktadır. Dünya çapında yapılan araştırmalar Kurumsal Tv (Digital Signage) Sisteminin doğru yerlerde doğru zamanlarda kullanılması halinde en etkili iletişim ve eğitim aracı olduğunu ispatlamıştır.

İletmek istediğiniz yayın içeriğini Dijital kalitede tüm dünya üzerinde istediğiniz yer ve adetteki noktaya, dilediğiniz tür ekranda aynı veya ekrana özel farklı içerik ile yayınlamanızı sağlayan, online - offline veya karma çalışabilecek yapıda farklı kurumlarının farklı ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, interaktif ve etkileşimli kullanılabilecek, özgün yapısı itibarıyla konusunda tek sayısal yayıncılık uygulamasıdır.

Farklı Uygulamaları Aynı Anda Yürütür.

Kurumsal Tv yayınını çok kanallı olarak yapabilirsiniz. Aynı anda duyuru panoları yerine kullandığınız ekranlarda duyurularınızı yayınlayabilir, Kiosk olarak kullanmak istediğiniz etkileşimli ekranlarda boşta Kurumsal Tv veya duyurularınız dönerken ihtiyaç halinde kiosk moduna dönüşebilmesi sayesinde  ilgili işlemlerini yapmasını sağlayabilirsiniz.

Pratikliği Keşfedin

Bütün Dijital yayıncılık uygulamalarınızı NaturelBT Digital Signage üzerinden istediğiniz yerden kimseye bağımlı kalmadan kolay bir arayüz üzerinden yönetebilirsiniz; sizin her türlü formattaki yayınınızı yürütebilecek komplike bir yapı arka planda çalışırken siz bu yapının sağladığı üstünlük sayesinde istediğiniz tür dosyaları yayına dahil edebilirsiniz, convert, creatör vs vs bir sürü modülle uğraşmazsınız. 

Duyuru, Eğitim, Kurumsal TV, Reklam yayını, Kurumsal iletişim, Eğlence, Kültürel Faaliyetler, Kamu Kurum iletişim ihtiyaçları, her türlü bekleme salonları, Mağazacılık, görsel yayın gibi farklı yayın ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Devamlı kesintisiz yayın akışı.

İçerik yönetimi merkezden gerçekleştirilebileceği gibi lokasyondan veya paylaşımlıda yapılabilir. İnternet altyapsını kullanır ancak internet üzerinden canlı bir içerik alınmadığında daimi internet olmasınıda gerektirmez , belli zaman dilimlerinde kendisi için yeni içerik olup olmadığını kontrol eder içerik varsa alır içerik transferi bittiğinde kesintisiz yeni içerikle yayına devam eder. (Bulut'tada çalışır, Bulut'suzda)

Haftalık Yayın Planlama, Zamanlanmış Tarihe endeksli Yayınlar Programlama.

Prox Digital signage uygulaması sayesinde, yayın başlama saatleri haftalık her güne ayrı yayın tanımlayabilme buna ilaveten süreli yayınlar planlayabilmeyi olanaklı hale getirir, Bu sayede planlı yayın yürürken zamanlanmış yayınlar zamanı geldiğinde tam ekran veya ayrılan bir kısmında devreye girer ve bittiğinde diğer yayın kesintisiz devam eder, ihtiyaç h alinde anlık canlı yayınlar, naklen okul müsabakası tören vs gibi içerikleri anında yayına verebilirsiniz. Uluslarası bir konferanstaki konuşmanız gibi.

Lokasyona Uygun Yayınlar.

Farklı lokasyonlarda farklı içerikler yayınlayabilirsiniz. Farklı fakülteler için farklı yayınlar yaparken dilerseniz farklı sınıfları için ayrı yayınlar yapabilirsiniz. Kantin gibi yerlerde duyuru, okul müsabakaları vs genel yayınlar yapabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Ekran Dizaynı.

Tek Ekran Üzerinde Çoklu Yayın yababilir, ekran ebatlarını özelleştirebilirsiniz. 8 bölüme kadar her türlü formatı destekleyen ekran bölümü ve alt yazı kullanabilirsiniz.

Etkileşimli Ekranlar.

İnteraktif Yayın Kiosk desteği sayesinde kiosk ekranlarını desteklediği gibi kullanıcının çift taraflı etkileşime geçmesini sağlayan ekranlarıda yönetir.

 

Pozitif Yönler:

  • Basılı Medya : Müşteri alışkanlığı olarak insanlar ellerinde basılı bir medyaya göz atma ihtiyacı göz ardı edilemez.
  • Uzak Noktalara Ulaşım : Basılı medya dağıtımı ile uzak noktalardaki insanlar ile etkileşime girilebilir.

Negatif Yönler:

  • Baskı Maliyetleri : Broşür/Insert baskı maliyetleri gelişen teknoloji ile bir nebze düşüş göstersede kurumlar için temel bir gider olmakta. 
  • Hata Maliyetleri : Baskı sırasında veya tasarım aşamasında yapılan hataların düzeltilmesi ekstra baskı maliyetlerine yol açmakta.
  • Tasarım Maliyetleri : Benzer tasarımlar için her seferinde aynı ücretlerin tekrar edilmesi kurum giderlerine yansımakta.
  • Dağıtım Maliyetleri : Basılan yayınların şubeler arası dağıtımı veya müşterilere iletilmesi için gereken dağıtım masrafları ve gecikmeler oluşabilmekte.
  • Personel Maliyetleri : Tasarım, Dağıtım ve Şubelerde bu broşürlerin asılması personele ek bir yük getirmekte.
  • Zaman Maliyeti : Tüm bu işlemlerin gerçekleşmesi sırasında geçen zaman ve bu durumun satışa etkisi yadsınamaz.
  • Kağıt İsrafı : Basılı medya ile oluşan kağıt israfını bir kenara atmamak gerekmekte.

 

 

 

 


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
MASLAK MAH. MASHTATTAN SİTESİ AKASYA SOKAK B2 BLOK KAT:29 – 210 SARIYER İstanbul / Türkiye
+ 90 212 628 87 35 & 444 31 94
+ 90 212 549 26 96
info@naturelbt.com
Sosyal Medya