info@naturelbt.com
+ 90 212 628 87 35
Kurumsal Kaynak Planlama


Kurumsal Kaynak Planlaması – ERP Çözümlerimiz

(Kısaca ERP- Enterprise Resource Planning Systems) bir işletmede mal ve hizmet üretimi için gereken iş gücü, makine ve ham madde gibi bütün ihtiyaçları etkin şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik bir organizmadır.

Küreselleşmiş rekabet koşulları göz önüne alındığında işletmelerin planlı, hızlı ve doğru üretimi sağlayabilmesi ayakta kalmaları için vazgeçilmez bir koşul oluşturmaktadır. Bunu yaparken üretim ve iş süreçlerinin doğru – tam ve eksiksiz olabilmesi için gereken tüm maliyetlerim minimize edilmesine olanak tanıyan ve Kalite Standartlarını yaşam döngüsü içine alarak büyümesini hedefleyen en büyük destek şüphesiz ki doğru kurgulanmış bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımıdır.

Bu noktada gelişmiş mimarisi ve esnek altyapısı ile Güvenilirlik ilkesinin üzerine kurulu bir Kurumsal İş Sistemi sizin tam da ihtiyacınız olan çözüm olmaktadır.

Bizi seçmeniz için bir kaç neden; 

Güvenilirlik: Proje öncesinde yapılan kurumsal check-up ile ihtiyaçlar danışmanlar tarafından belirlenerek şirket yöneticileriyle paylaşılır; projenin kapsamı, takvimi ve maliyetini önceden bilmeleri sağlanır.
Geliştirilebilir altyapı: Üzerinde kurumun kendisine özgü uygulamalar geliştirmesine elverişli bir altyapı sunar. Veritabanı bağımsız mimari vardır.
7/24 çalışabilme: İnternet tabanlı alt yapısı ile istenildiği zaman, istenilen noktadan sisteme bağlanmayı mümkün kılar.
Entegrasyon: Üretimden dağıtıma, stoktan lojistiğe tüm süreçleri tek bir altyapı üzerinde entegre eder. Diğer çözümlerle de bütünleşik çalışır.
Gelişmiş Yetkilendirme: Personelin yetkilerini dilediğiniz ölçülerde kısıtlayıp yükselterek hata yapma riskini minimize eder.
İşlevsellik: Şirketinizin iş yapış tarzı ve ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir.
Çoklu dil seçeneği: Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Almanca, Rusça, Azerice, Farsça, Arapça, Fransızca olmak üzere sekiz farklı dilde kullanılabilir.
Karar desteği: Her kademeden çalışanın kararlarını tahmine değil, veriye dayalı olarak verebilmesini sağlar.
Şirket içi paylaşım olanağı: Analiz edilen verileri, tüm çalışanların paylaşımına açar.
Güçlü teknoloji: Anlaşılabilir ve açık bir mimariye sahip veri tabanı üzerinde çalışır.
Fiyat avantajı: Benzerlerine oranla toplam sahip olma maliyeti düşüktür.
Danışmanlık desteği: Kurulum aşamasında ve sonrasında da Uyumsoft’un danışmanlık hizmeti sürer.
Güncelleme garantisi: Dünyadaki teknolojik gelişmeler paralelinde sürekli güncellenen çözümler sayesinde daima ileri teknolojinin nimetlerinden yararlanabilirsiniz.
Yaygınlık: Türkiye’nin dört bir yanında yüzlerce şirket tarafından verimlilik aracı olarak; ayrıca 15 üniversitede eğitim aracı olarak kullanılmaktadır.
Görüntüyü metne dönüştürme: Optik Karakter Tanıma (OCR), e-ortamdaki görüntüler üzerindeki metinleri okuyarak ASCII koda dönüştürebilir.
İ-dönüşüm Altyapısı: E-fatura, E-defter gibi şu anda gündemde olan ve ilerleyen dönemlerde karşınıza çıkacak olan tüm Edönüşüm altyapısı destekler.

  • Temel ERP Modüllerimiz;
  • Finans Yönetimi
  • Malzeme ve Satış/Satın Alma Yönetimi
  • Üretim Yönetimi
  • Kalite Yönetimi
  • Sabit Kıymetler Yönetimi
  • Dış Ticaret Yönetimi
  • Depo Yönetimi
  • Bordro Yönetimi

Sistemlerinizi ve süreçlerinizi Bizimle ile iyileştirmek üzere  danışmanlarımızla görüşün ve işiniz için mükemmel çözümü birlikte hayata geçirelim.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
MASLAK MAH. MASHTATTAN SİTESİ AKASYA SOKAK B2 BLOK KAT:29 – 210 SARIYER İstanbul / Türkiye
+ 90 212 628 87 35 & 444 31 94
+ 90 212 549 26 96
info@naturelbt.com
Sosyal Medya