info@naturelbt.com
+ 90 212 628 87 35
NATUREL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
Elektronik, bilgisayar, yazılım-tasarım ve güvenlik sistemleri konularında ; tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını azami ölçüde karşılayacak; güncel ve gelişen teknolojilerle uyumlu, nitelikli ve maliyet etkin ürün ve sistem çözümleri tasarlamak, geliştirmek ve her koşulda devamlılığını sağlamak yönünde öncü olmak; NaTuReL Bilgi Teknolojileri’nin sahip olduğu varlık ve kaynakları çoğaltmak ve değerlerini sürekli artırmaktır.”
Neden mi biz?
Proje Yönetimi
Müşteri portföyümüzde çok uluslu dünya devi şirketlerden, sektöründe yıllardır faaliyet gösteren işinin uzmanı firmalara kadar çeşitli kuruluşlar yer almaktadır. Sizinle birlikte çalışmak istememizin sebebi, firmanızın iş hacminin büyüklüğünden değildir. Birlikte çalışma isteğimiz; işin ve projenin yapılabilir, geliştirilebilir ve devamlı lmasından kaynaklanmaktadır. Rekabetçi piyasa koşulları her ne kadar fiyat avantajını öne çıkarıyor gibi gözükse de, öncelikli olan iş ortağımızın marka değerinin korunması yani taahhüdünü, sözünü uygun koşullarda yerine getirebilmesidir. Müşterilerimize; marka değerlerini bize emanet ettikleri ve işimizi geliştirebilmemiz için bizimle işbirliğinde oldukları için teşekkürü borç biliriz
Yöntem
Yaklaşımımız dünyanın en büyük firmaları tarafından geçen yıllar içinde şekillendirilmiştir. İlk iş olarak, çeşitli kaynaklardan müşterimiz ile ilgili ön araştırma yaparız. Firmanın ihtiyaç ve taleplerini belirleriz. Ardından firma ile görüşür ve dikkatlice – çok dikkatlice dinleriz. Daha sonrasında müşterilerimizden öğrendiklerimizi, kendi araştırmalarımız ve önceki tecrübelerimiz ile harmanlarız. Ve müşterimiz ile ortak anlaşabileceğimiz bir teklifte buluşuruz. Yaptığımız her iş, müşterilerimiz ile aramızdaki iş birliğini pekiştirmekte ve memnuniyetlerini daha ileriye taşımaktadır.
Faaliyet Alanları
Müşterilerimize istekleri doğrultusunda alt yapı , yazılım, raporlama ve demiryolu ile, yüklerin yerine ulaşması için tek ulaşım yönteminin yeterli olmadığı durumlarda da Kara+Deniz, Kara+Hava, Kara+Demiryolu, Deniz+Demiryolu gibi yöntemlerle, Avrupa ve Turkiye’deki depolarımızla taşınan malların kapıdan kapıya ve tam zamanında teslimatını sağlayan gerçek lojistik hizmet sunmaktayız. Şirketimiz, kurumsal ve profesyonel yönetimi ile istenen kalite ve şekillerde doğru zamanda, doğru fiyatlarla , güçlü, modern, kesintisiz bilgi akışı sağlayabilen ve performans garantisi veren Istanbulogistics Group faaliyet alanlarını, yenilikçi yaklaşımı ile günden güne çeşitlendirmektedir.
EKİBİMİZ
Kerim KÖSEOĞLU
Ergun Civelek
Cem Suratoğlu
Erdem Çiftçi
Nail Er
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
MASLAK MAH. MASHTATTAN SİTESİ AKASYA SOKAK B2 BLOK KAT:29 – 210 SARIYER İstanbul / Türkiye
+ 90 212 628 87 35 & 444 31 94
+ 90 212 549 26 96
info@naturelbt.com
Sosyal Medya